Remind My Password
Sign in

İletişim

Ayt Hotel | İLETİŞİM

 

 

 

Skype : turkey.hotel (TOUR OPERATOR TURKEY)

Skype : hotel.turkey 

 

Gsm: +90 532 622 6443   

E-mail : res@aythotel.com    sale@aythotel.com

Web Sites:  www.aythotel.com 

 

NUPA TUR (A sınıfı Turizm Acentsaı) Türkiye'de ve dünyanın tüm turistik şehirlerine otel rezervasyonları , Türkiye'de ve tüm dünyada , bireysel ve grup turları düzenliyerek(Türkiye ve Avrupa ve.... ) ve yurtiçi ve yurtdışı bilet satışı yapmaktadır.

 

Hizmetler:
• Gezi Turları Düzenleme
• Tüm havayolu şirketlerinin sistemli ve charter uçak bilet satışı
• En düşük fiyatlarla Türkiye'de ve dünyada Otel Rezervasyonları 
• Havalimanı – Hotel  Transferleri  
• Günlük Turlar düzenleme ve reservasyonları
 
Her gezi’de Detaylara dikkat etmek , hava, kara ve dinlenme merkezleri , ulaşımda hizmet kalitesini izlemek ve her tur belirli koşullara göre seyahat türlerini etkileyen çeşitli faktörleri göz önüne alınarak ve önceki gezilerin raporlarını incelemekle en kaliteli turları düzenlemeye çalışmaktayız.
 
Gezi turları dikkat ile ve önceki deneyimlere göre , ziyaret etmek istediğimiz yerlerin, birbirleriyle olan mesafeler , trafik ve ikram tesisleri arasındaki zaman aralıkları , açılış saatleri gibi diğer faktörlere dayalı planlanmaktadır .
 

Nasıl Otel  Rezervasyonu yapa bilirsiniz;

Web sitesindeki Fiyatlar  tüm dünya hotellerinin normal fiyatı dır.Daha  iyi ve en düşük fiyatla  reservasyon yapa bilmeniz  için , Aşağıda  yazılı  olan bilgileri  tarafımıza  E-mail olarak göndermeniz gerekmektedir. En kısa  zamanda emailiniz  incelenip size  dönüş yapılacaktır.
 
Hotel Rezevasyonu için gerekli olan bilgiler.
1.Hangi Şehirde   2.Kaç yıldızlı Otel ve eğer özel bir otel istiyorsanız ise Hotel’in ismi   3.Giriş ve  çıkış tarihi    4.Kaç kişi   5.Kaç oda
6.Cocuk var ise>>> Doğum Tarihi
 

Nasıl Uçak bileti Reservasyon’u yapa bilirsiniz;

Web sitesinde istediğiniz  havalimanından istediğiniz  yere   tarih  ve   kişi  sayısını  girerek  arama yapıb ve kredi kartınız  var  ise  rezervasyonu tamamlaya bilirsiniz.  Eğer  kredi kartınız  yok  ise veya  reservasyonu  tamamlıyamıyorsunuz , aşağıdakı  bilgileri tarafımıza  Email  olarak  göndermeniz  yeterli  olacaktır.

 

Uçak bileti için  gerekli bilgiler:

1.Hangı havalimanından  >>> Hangı Hava Limanına

2.Gidiş Tarihi ve istediğiniz tahmini Saat

3.Dönuş Tarihi  ve  istediğiniz tahmini Saat

4.Kişi  Sayısı  --(kaç Büyük ve Kaç Cocuk ve  Doğum tarihleri)

 

Nasıl Transfer Reservasyon’u yapa bilirsiniz;

Web sitesinden aldığınız Hotel'e gidebimeniz için , Geleceğiniz havalimanından  Rezervasyon yaptığınız Hotel e tarih  ve   kişi  sayısını  girerek  arama yapıb rezervasyonu tamamlaya bilirsiniz.  Eğer  istediğiniz Transfer sitede Yok  ise veya  rezervasyonu  tamamlıyamıyorsunuz , aşağıdakı  bilgileri  tarafımıza Email  olarak  göndermeniz  yeterli  olacaktır.

 

Transfer için  gerekli bilgiler:

1.Hangı havalimanından  >>> Hangı Hotel’e

2.Geliş Uçuş Numarası ve Tarihi

3.Dönuş Uçuş Numarası ve

4.Kişi  Sayısı  --(kaç Büyük ve Kaç Cocuk ve  Doğum tarihleri)

 

Müşteriye Hizmet ve  Bakış:
 
Bizim asıl amacımız her zaman müşterilerimize ilk andan ,son dakikaya  kadar iyi  hizmet vermek  ve iyi programlama  yapmak ile  seyahat arkadaşlarımızın  iyi bir vakit ve tatil geçirmelerini sağlamak  ve memnuniyetlerini kazanmak  olmuştur. Herhangi bir nedenle sorunla karşılaştığımızda ,en kısa zamanda  düzeltilerek ya da başka bir alternatif çözüm sunularak  gidermiş oluyoruz. Bizim amacımız  her  zaman  müşterilerinmizi  memnun  etmek  ve  iyi  bir  tatil  ve  seyahat  geçirmek ile  Güvenlerini  kazanmak  ve  sonuna  kadar  gelecekteki seyahatlarında  bizimle olmalarıdır